Sex telefon w przerwie

Och, dobrze, że tu jesteśmy. Sex telefon chciałby widzieć w swoim gabinecie od razu.

Cóż to była przyzwoita praca, a ja miałem to i to było zabawne gry sekretarz zarówno tutaj jak i przez telefon. Szedłem powoli korytarzem i zapukał do jego drzwi.

AH udało ci się. Zastanawiałem się, czy chcesz. Chodź i usiądź.

Nie wydaje się być niewielki problem. (Skrzywił). Chodzi o sposób, jesteś ubrany dziś. Po obejrzeniu cię na drugi dzień, zdałem sobie sprawę, że wolę o samice sekretarkę, albo przynajmniej kobieco ubrana jeden. Więc jeśli chcesz zachować swoją pracę masz jedną godzinę, aby dostać się do domu i się przebrać w bardziej odpowiednim stroju sekretariatu.

Nie czekając na odpowiedź, po prostu wrócił do czytania listu, którą trzymał. Stałem tam głupio. Spojrzał na mnie i zachichotał.

Masz tylko godzinę, więc sugeruję Ci idzie! No i żeby złagodzić swój umysł ani Eva albo bym powiedział ani słowa nikomu i tak, jak wydawało się nam, że wolisz zachować to w .. hm … nieco bardziej dyskretne się wydaje.

I wybiegł z gabinetu, uczucie jakbym dostał ułaskawienie od Govenor, pędził do domu zdjął moje męskich rzeczy i zaczął robić moją twarz. Godzinę i pół później stałem przed Sex telefoniem ponownie uśmiechnął się do mnie.

Zajęło jesteś wystarczająco długo, ale wydaje się, że warto. Ten sex telefon http://phonesex.pl/ daje dużo frajdy, więcej jak inne seks telefony. Wyglądasz bardzo dobrze, bardzo kobieca i cieszę się, że zdecydowaliśmy się na pobyt z nami. Od tej pory jest to sposób będziesz ubierać pracując tutaj jestem pracuje nad ubioru dla pracowników, a gdy będzie gotowa będę go zakładać. będziesz musiał go śledzić dokładnie i do końca. to wszystko na teraz, dostać się do pracy.

Poszedłem po sex telefonie  z wielkim uśmiechem na twarzy. Czując się trochę głupio, ale w pierwszym z wielki ciężar unieść ramionami. Obaj traktowali mnie jak normalne, oprócz nieparzystej rozbawionym spojrzeniem lub komentarz O jak miło spojrzałem, a ja szybko osiadł.

Pani z seks telefonu nigdy nie dała mi drugi rzut oka, po prostu dostarczone pocztę i wyszedł. Zewnętrzne sprzedawców zapytał mnie, kim jestem, kiedy nazywa się ich rozkazy, (Kiedyś mój kobiecy głos teraz w pracy) i udałem się z Heather. To piątek, kiedy spadły, aby uzyskać ich kontrole są nie patrzą na mnie pytająco, jak oni mnie widział, ale nie mógł umieścić gdzie, ale nic nie zostało powiedziane.

W następny poniedziałek ubiór został wysłany.

Dress Code dla pracowników płci żeńskiej

1.) Jest to biuro i pracownicy zobowiązani są do profesjonalnego wyglądu. Makijaż i włosy są do zrobienia z tym pamiętać.

2.) Paznokcie mają być wypolerowane przez cały czas, zarówno w palcach rąk i nóg.

3.) Nie lubię pantihose z pasją tak Warunkiem zatrudnienia wszystkich pracowników płci żeńskiej nie wolno nosić je podczas godzin pracy. Bądź up lub nylony z pasem do pończoch lub gorset trzymać je sugeruje, tho gołe nogi są dopuszczalne. Kobieta pracownik może zostać zobowiązany do udowodnienia, że zasada ta jest śledzony.

4.) Jako drugi warunek zatrudnienia są dozwolone żadne luźne, dżinsy lub Pantsuits. Spódnice i sukienki, najlepiej osiem do dziesięciu cali powyżej kolana muszą być noszone przez pracowników płci żeńskiej w godzinach pracy.

5.) Obcasy powinny mieć co najmniej trzy cale wysokości.