27 stycznia 2022

Królewski pierścień za 19 funtów

Replikę zaręczynowego pierścionka jaki książę Walii ofiarował Camilli Parker Bowles będzie można kupić za 19 funtów w jednej z sieci brytyjskich supermarketów. Sprzedaż rozpocznie się 8 kwietnia, w dniu kiedy para zawrze związek małżeński.

– Pierścionek Camilli jest w ponadczasowym klasycznym stylu, a my chcemy by nasi klienci poczuli się po królewsku za rozsądną cenę – powiedział Justine Reid odpowiedzialny za zakupy biżuterii dla sieci sklepów Asda – mamy nadzieję, że ten wyjątkowy pierścionek inspirowany klejnotem Camilli na wszystkim Książętom z Bajki szansę na zadziwienie ich księżniczek, bez utraty możliwości zrobienia zwykłych weekendowych zakupów.

Oryginalny, pierścionek należał kiedyś do królowej matki. Jest wykonany z platyny i diamentów. Replika będzie srebrna ze sztucznymi brylantami. Sieć zamierza sprzedać limitowaną serię 1000 takich pierścionków i liczy na to że staną się one przebojem wiosny. Asda przygotuje też jedną dokładną replikę pierścionka zaręczynowego Camilli – wykonany z platyny i diamentów będzie kosztował 30 tys. funtów i jeśli ktoś go kupi stanie się najdroższym z pierścionków sprzedanych w historii sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.