27 stycznia 2022

Stylowe trampki na różne okazje

Wiosna i lato to niepowtarzalny moment w ciągu roku, kiedy chcemy postawić na oryginalny wygląd, ale też nonszalancki luz i swobodę. Nic nie powinno nas w tym ograniczać! Na bok odrzućmy konwenanse nakazujące łączenie ubrań i obuwia według tego samego przeznaczenia. Dziś spokojnie możemy dobierać sportowe buty np. do sukienek, co jeszcze jakiś czas temu było zupełnie nie do pomyślenia!

Najlepsze trampki na co dzień

Stylowe trampki w szafie każdej kobiety (i mężczyzny również!) to absolutny must have. I nie muszą kojarzyć się z outfitem „na chłopczycę”, lecz mogą tworzyć naprawdę kobiece kreacje. Nadają się również do pracy czy do szkoły – oczywiście nie będziemy ich nosić tam, gdzie obowiązuje ściśle określony dress code, jednak w miejscu, gdzie casualowy styl jest akceptowalny bądź wręcz pożądany, stylowe trampki będą doskonałym pomysłem na to, jak wyglądać naprawdę dobrze, lecz bez niepotrzebnego nadęcia i narzucania sobie sztywnych ram.  Wszystko dzięki temu, że przeszły  one gruntowną rewolucję „wizerunkową” – dziś obuwie tego typu to już nie dodatek do dresowych, pomiętych ubrań w wydaniu iście domowym czy podwórkowym, ale pełnoprawny, gustowny element garderoby, który każda z nas chce mieć na różne okazje. Pasują do niemal wszystkiego. I tak też warto je nosić, bowiem ciężko byłoby wybrać kreację, w której klasyczne białe lub czarne trampki mogłyby nie pasować. Podobnie rzecz ma się w przypadku kolorowych modeli.

Niskie trampki dla aktywnych

Niskie trampki to klasyka gatunku, która przywodzi na myśl pozytywne skojarzenia z popkulturą szalonych, pełnych luzu lat 80. czy 90. Towarzyszą nam od dawna i nic nie wskazuje na to, by miało się to kiedykolwiek zmienić. Cieszą oko zarówno jedno- lub dwukolorowe buty (np. czerń i porcelanowa biel), jak i wielobarwne stylowe trampki, pastelowe, jak i neonowe. Hitem tego roku (jak również lat poprzednich) są także rozmaite printy. Dzięki nim jeszcze bardziej możemy podkreślić nasze cechy osobowości i nadać charakter swoim stylizacjom, dzięki czemu nie będą one przewidywalne i oczywiste. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.